top of page

Velký pátek


Už máme po Vánocích a kvapem se blíží Velikonoční svátky. Chtěli bychom Vám a Vaší rodině zpříjemnit toto období o aktivitu, kterou můžete podniknout společně. Na Velký pátek (15. dubna 2022) připravujeme akci s programem pro děti od 10 let, na své si však přijdou i rodiče.


Můžete se těšit na vrhání nožů, střelbu z luku nebo i malorážových zbraní, těšit se ale můžete na mnohem víc, nechte se překvapit. Nad ohněm si upečete špekáček a ani o žízni nikoho nenecháme. Na závěr, až rodiče budou vést veselou konverzaci u ohně a oddechnou si po celém dni, střelba skončí a děti vyrazí na honbu za pokladem, protože jak jistě všichni víme, na Velký pátek se otevírají hory a dobrému člověku dají kousek svého bohatství. Nemusíte se bát, že by se zatoulaly, po celou dobu budou v dohledné vzdálenosti.


Poplatek při příchodu 300 Kč/osoba


Z důvodu účasti zbraní je kapacita omezena.

Přihlásit se můžete na e-mailu info@littohlaw.com nebo na telefonním čísle +440 739 926 606. Pokud máte doplňující dotazy, neváhejte nás kontaktovat.


Osoby mladší 18 let musejí být po celou dobu pod dohledem rodiče nebo odpovědné osoby.


Těšíme se na Vás!

100 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Blíží se nám konec lukostřelecké sezóny a máme krásné babí leto. Klubové děti přidaly ruce k dílu a pomohly tak ke zkrášlení lukostřelnice. Odpoledne probíhalo letošní poslední lukohraní, které se těš

Plánovaná akce na Velký pátek se z důvodu předpokládané nepřízně počasí ruší. Brzy Vás budeme informovat o náhradní akci. Omlouváme se všem, kteří se již těšili. Zdravíme z Littohlaw!

bottom of page