top of page

Klubová střelnice

Provoz střelnice jsme zahájili v roce 2021.

Střelnice je umístěna v malebném údolí nad Suchomastskou přehradou ve vzdálenosti několika kilometrů od Berouna a Králova Dvora. Z Prahy po dálnici D5 u nás můžete být za cca 25 minut. Střílet můžete z krátkých i dlouhých zbraní až na vzdálenost 200 m.

 

Členem střeleckého klubu se můžete stát, pokud jste držitelem zbrojního průkazu, stejně tak se můžete stát členem klubu i v případě že nejste držiteli zbrojního průkazu. V tom případě můžete střílet ze zapůjčených zbraní pod dozorem správce střelnice.

Otevírací doba

(vždy je nutné si telefonicky potvrdit termín)

Pondělí až pátek:

9:00 - 12:00

Termíny mimo otevírací dobu jsou možné po telefonické domluvě.

Otevírací doba pro akusticky neškodné zbraně

(dlouhé malorážky, krátké malorážky s tlumičem, vzduchovky, větrovky)

Pondělí, středa, pátek

12:00 - 17:00

Sobota

9:00 - 12:00

Členské poplatky

Pro informaci o členských poplatcích nás kontaktujte telefonicky. Střelba z malorážových zbraní a zbraní opatřených tlumičem hluku (v kombinaci s podzvukovými náboji) je cenově zvýhodněna.

Zbrojní průkaz

 

Zájemci o zbrojní průkaz mohou být na naší střelnici seznámeni s bezpečnou manipulací se zbraněmi, nutnou pro složení praktické části zkoušky z odborné způsobilosti. Příprava, včetně seznámení s postupem získání zbrojního průkazu a úvodem do příslušné legislativy, může být provedena pod vedením zkušebního komisaře s dlouholetou praxí.

Bezpečnost je u nás na prvním místě!

Každý návštěvník je povinen seznámit se s provozním řádem střelnice a řídit se pokyny přítomného správce střelnice. V případě, že správce střelnice bude mít pochybnost, o tom zda zájemce o střelbu není pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek, bude jeho členství s okamžitou platností ukončeno. Obdobně bude postupováno i v případě jakéhokoliv jiného porušení zásad bezpečnosti.

Zbrojní průkaz
Otevírací doba
Členské poplatky

Provozovatel střelnice:

LITTOHLAW s.r.o.

IČO: 07733933

Sídlo firmy:

Korunní 972/75

Vinohrady (Praha 3)

130 00 Praha

Provozovatel
bottom of page